BUĎTE SAMI SO SEBOU V TENTO DEŇ – NÁJDITE SI NA SEBA ČAS!

Absolútne zrkadlové dátumy (palindróm) sú veľmi vzácnou udalosťou, nie každý rok. Len si to predstav… takýto deň sa zopakuje až o 180 rokov.Toto je neuveriteľný dátum 22.02.2022 – zlomový bod v osude každého z nás.

Zrkadlové rande, presýtené zúrivou energiou zmien, oddelí svet pred a potom. 

Presne pre toto sa odporúča byť v tento deň pripravený a opatrný! Každý bude mať v tento deň možnosť prispieť k svojmu životu. A v zlom aj v dobrom bude závisieť od tvojich činov v ten deň!

Záhada tohto dátumu však nie je len v zrkadle. Podľa lunárneho kalendára je toto aj 22. lunárny deň. Ukazuje sa, že v tento deň vládne ani šesť, ale osem štvorhier. 

A ako vieme, osmička je číslo karmy a symbol nekonečna. Preto je obzvlášť dôležité byť opatrný v činoch a slovách. V ten deň môžu karmický dlh buď vynulovať, alebo ho zvýšiť.

Dvojica je symbolom rovnováhy, v ktorej sa harmonicky prepletá dobro a zlo, harmónia a chaos. Tento deň sa snažte zdržať žiarlivosti, závisti, agresivity, nahnevaných slov, najmä vyslovených. Zmier sa s kým si sa ocitol v hádke, najprv sa ozvi, požiadaj o odpustenie.

V tento deň sa zvýši pravdepodobnosť zmien v živote. Každý sa priblíži k dosiahnutiu svojho sna alebo cieľa. Dôverujte svojej intuícii – v ten deň vás navštívia správne myšlienky a nápady. Osud vás uprednostní pri riešení problémov, ktoré vás dlho trápia. Považuje sa za ťažké vymyslieť vhodnejší deň na želanie! Toto je tak veľmi veľká pravda! Vektor dňa je zameraný na pozitívnu zmenu. Vibrácie tých dvoch sú také silné, že aj pominuteľná myšlienka alebo náhodné chránené slovo sa môže stať skutočnosťou.

Dávajte si pozor!

No nemenej dôležité je spísať si svoje plány na rok dopredu – pokojne si všetko podrobne zapíšte, čo by ste chceli vidieť ako naplnený fakt vo svojom živote. Snažte sa však, aby vaše sny boli čo najrealistickejšie.

Časom ich budete musieť zrealizovať. Vesmír len posiela správnych ľudí a okolnosti. A pripomeňme si zlatý moment tohto dňa – 22.02.2022. Keď táto chvíľa príde na hodiny o 22:22, vyslovte nahlas svoju najtajnejšiu túžbu!

A nezabudnite poďakovať Vesmíru za pomoc a nádherné udalosti, ktoré sa začnú diať vo vašom živote už čoskoro. Verte v silu a dobrotu vesmíru, a potom nevyhnutne dosiahnete svoje sny. Jednoduché slová „Ďakujem ti vesmír! „Bude to stačiť na udržanie rovnováhy v energetickej výmene „dostal som – daj niečo na oplátku“. Svoju vďačnosť môžete poslať priamo do vesmíru.22.02.2022 odporúčame robiť akékoľvek techniky na splnenie svojich túžob – všetky budú veľmi efektívne!

cl. Gerry Gergova 💜