Vyber si svoje členstvo

Prečo práve STUDIO POHYBU?

Studio pohybu je studnicou informácií všetkých mojich doterajších skúseností. Nájdete si tu Pilates cvičenia od základov až po náročné cviky. 

V Studiu pohybu sa s vami podelím o skúsenosť pri Pilates cvikoch, ich prevedení, budeme sa venovať aj rôznym praktikám energetických cvičení, ako je napr. masáž čínskym obuškom, meditácie, Lu Jong cvičeniu – cvičenie staršie ako jóga, dýchanie a mnoho ďaľšieho.

Po zdokonalení techniky budú vaše tréningy efektívnejšie, čo znamená, že za kratší čas uvidíte lepšie výsledky. Moja metóda využíva pohyby s nízkym opakovaním, koncentráciou na svoje telo, cviky Pilates telo predlžujú a tonizujú, ale tiež umožňujú  spaľovanie tukov na všetkých správnych miestach.

Recenzie

Pri mojich dlhodobých problémoch s chrbticou by som nikdy nepovedala, že cvičenie pilates mi môže tak pomôcť. Pod vedením tak skúsenej inštruktorky ako si ty Reni som sa zdokonalila v cvičení, cvičením sa zlepšuje nielen fyzické ale aj psychické zdravie. V mojom prípade odkedy cvičím pravidelne, cítim sa fajn, bolesti chrbtice ustúpili a psychika sa zlepšila tiež. Pilates som si obľúbila a vďačím tebe Renka za cestu k zmene životného štýlu.

— Darina Melichová, Operátorka ∣ Poprad

Pilates je cvičenie, ktoré mi pomáha riešiť problémy s chrbticou, dodáva mi radosť a energiu, silu, teším sa na každú hodinu. Za tie roky, čo chodím cvičiť, sa vytvoril kolektív žien, ktorých spája radosť z pohybu, navzájom sa podporujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné cvičenie. A samozrejme, výbornú atmosféru tomu dodáva hlavná hybná sila a tou je Renátka – vždy optimisticky naladená, víta nás s úsmevom, podporuje nás, robí to s láskou. V tejto pandemickej dobe, keď sa nemôžeme stretávať na cvičeniach, veľmi vítam online cvičenie, ktoré ma udžiava v kondícii a dobrej nálade.

— Jolana Handzušová, Ekonómka – dôchodkyňa ∣ Poprad

Zdravím Vás všechny ze Sydney! Jsem moc ráda, že Renatka založila tuto on-line Školu pohybu protože na této době je úžasné to, že máme možnost cvičit všichni společně bez omezeni místa a času. Mám možnost chodit do MA-MI studia pokaždé když se vracím do Tater za rodinou a je to takové moje „speciální místo“ kde aktivně odpočívám ale zároveň posiluji svoje tělo a duši. Věnuji se aktivně sportu a cvičení cely život a u Renatky jsem poprvé cvičila Ariel Yogu a Pilates a musím říci, že její hodiny jsou opravdu balzámem nejen pro tělo ale i pro duši. Reni, máš krásnou energii, tvoje studio je příjemné a máš nepřekonatelné znalosti a schopnost komunikovat s okolím ať osobně nebo přes sociální média a já jsme moc vděčná, že mám možnost s tebou cvičit i teď když jsem tak daleko. Těším se moc na tvůj nový program protože, po mých zdravotních komplikacím potřebuji profesionálku jako jsi ty a pilates víc než kdykoliv před tim a je pro mne důležité cvičit správně, pomalu a s někým komu věřím takže tvůj 15 minutový program zní skvěle!

— Zuzana Kudlíková, Account manager | Sydney

Na cvičenie s Renny, sa vždy veľmi teším. Pilates je pre mňa v tejto rýchlej dobe a pri mojich aktívnych deťoch najideálnejšie cvičenie. Tréning je veľmi šetrný, no veľmi EFEKTÍVNY. Celé telo sa pri cvičení krásne nielen tvaruje, ale aj uvoľňuje. Som vďačná za každú odcvičenú hodinu!