Vitaj vo svojom domácom Online Pilates studiu

Ako inštruktorka Pilates sa koncentrujem na techniku ​​a držanie tela, na ladnosť a šarm vášho pohybu.  Cítim a viem, aké efektívne môže byť vaše cvičenie, keď sa zdokonalíte v technike Pilates.
„Telo  Pilates“ znamená, že sa budete cítiť silnejší, dlhší a štíhlejší, ale tiež pocítite úľavu od fyzického napätia a psychického stresu. Chcem, aby moji klienti nastavili nový štandard pre svoje telo… vaše telo si zaslúži – zaobchádzať s ním s láskou a starostlivosťou, pretože dôvera a krása začínajú zvnútra.
Či už sa chcete cítiť zdravšie, silnejšie, šťastnejšie alebo sexi, metóda Pilates je správna!

Studio Pohybu je rozdelené do 6 pilierov

Pilates Essencial

„Choďte na mňa ľahko“

Keď vaša myseľ a telo túžia po niečom trochu uvoľnenejšom a výživnejšom, tieto hodiny sú tu pre vás. Budete sa cítiť omladení, uzemnení a vyrovnaní. Počas celého cvičenia budete inhalovať esenciu Pilates.

Skupina ,,Essencial,, , je ideálna pre všetkých začiatočníkov, na týchto hodinách sme sa zamerali na jemnosť techniky ​​a dýchanie.  Hodiny v tejto skupine sú zamerané na blahobyt pôsobiaci na vaše telo a myseľ v jemnosti pilates cvičenia. Hodiny Essential vám poskytnú čas na spojenie sa s vašou mysľou, telom a dýchaním. Uvedú vás do prítomného okamihu a umožnia vám odpojiť sa od sveta, od stresu a úzkosti. Z tejto skupiny budete odchádzať s dobrým pocitom vo svojom tele a uvoľnenou mysľou.

Chvíľu si doprajte pokoj. Buďte k sebe láskaví.

Pilates Special

„Idem do toho na plno“

V tejto skupine budete mat možnosť zacvičiť si Pilates metódu v kombinácii s rôznymi pomôckami, budete tu mať vložené cviky, ktoré nie je možné zacvičiť si v skupine.

Pilates Advanced

„Cítim sa silná/ý“

Táto skupina je pre tých, ktorí chcú cítiť ,,svalovicu,, na všetkých správnych miestach. 

Tieto hodiny sa zameriavajú na vaše centrum sily – power house, vaše brušné svaly a celkovú kondičku, aby ste čo najskôr videli na svojom tele a psychike účinky metódy Pilates. Cviky sú určené pre Pilates pokročilých, ktorý už zvládajú základy techniky, ich telo už vníma a má zautomatizované   3 roviny pohybu: svoje telo – myseľ – dýchanie. Cviky sú sprevádzané dynamikou a silou.

​Živé „LIVE“ stream

„Opakovanie je Matkou múdrosti“

Cvičte so mnou pravidelne každý utorok a štvrtok ráno o 7:00. Všetky naše živé vysielanie nájdete spätne 3 dni dozadu v Archíve. Stačí sa prihlásiť v daný čas cez túto stránku a spolu si to užijeme.

Pilates Intermediate

„Chcem sa cítiť dobre“

Tieto hodiny sú dokonalé, keď chcete svoje telo predĺžiť, posilniť a vytvarovať. Tu sa budeme viacej zameriavať na dosiahnutie správnej techniky, na sledovanie zmien vo vašom tele.

Elegantný pilates v tejto skupine je navrhnutý tak, aby predĺžil celé vaše telo a pomohol vám nájsť váš stred. Cielené cviky sú zamerané na vaše centrum pohybu – vaše jadro – centrum sily, tzv. power house, vaše paže a nohy, čiže celé telo.

Táto skupina  je určená pre pokročilejších jedincov, zdôrazňuje a tónuje vaše ženské krivky. Športovcom ukazuje ako šetriť svoje telo pred úrazmi a ukazuje ako zdokonaliť techniku pohybu pri danom športe. Po zvládnutí týchto techník z vášho pohybu cítiť šarm a eleganciu pohybu.

Meditácie – relaxácie

„Viem spomaliť-vážim si svoj čas“

Chvíľa oddychu a zastavenia sa či už po cvičení alebo v bežnom dni má pre telo a psychiku nesmierny význam. 

Meditácie po cvičení v mojej réžii umožnia vášmu telu spracovať toxíny, ktoré telo vylúčilo počas cvičenia. Nepodceňujte túto meditatívnu časť  –  záver hodiny – má to veľký význam pre telo, jeho regeneráciu aj omladenie, pre psychiku uvoľnenie psychoplynov. Budete cítiť, že ste vnímavejší nielen k sebe ale aj k svojmu okoliu, že ste stabilnejší, že viete v harmónii ustáť rôzne prepäťové situácie počas dňa. 

V bloku Meditácie, nájdete odo mňa rôzne meditácie,  napr. meditácie  na spriechodnenie energetických kanálov, uvoľnenie rôznych energetických blokov vo vašom tele aj psychike, naučím vás ako byť ,,Stromom,, ako pevne stáť nohami na zemi a hlavu mať vnorenú do oblakov. V meditáciách sa vydáme cestou vášho vnútorného sveta…

Vaše telo je vaším Chrámom. Posvätným Chrámom.

Starajte sa o svoj chrám, je to miesto, v ktorom prebýva vaša duša.

Ešte pred tým ako začneš, pozri si tieto videá

Aké pomôcky potrebujete mať pri Pilates cvičení
Korekcie pohyboveho aparátu pri cvikoch
Stabilizácia panvy a ramien v ľahu na chrbte
Rôzne druhy dýchania pri Pilates cvičení

…a prečítaj si naše rady k prvým krokom k lepšiemu životu

 1. Pravidelnosť
  ​Ak nebudeš vykonávať akúkoľvek záťaž na tvoje telo pravidelne, nebudeš sa zlepšovať…progresovať. Zapíš si do diára čas, kedy chceš cvičiť, lebo na seba zabudneš!​
 2. Ciele
  Predstav si, čo chceš na sebe zlepšiť alebo čo dokázať a zapíš si to!
 3. Plán
  Nauč svoje telo, že v konkrétnom čase trénuje. Možno si to bude od teba žiadať aj sebazapranie…
 4. Dýchanie a technika
  Dýchanie je dôležitou súčasťou Pilates cvičenia. Učíme sa krok po kroku.
 5. Vedomosti
  Ďakujem, že mi veríš a navštívil si Školu pohybu. Spolu dokážeme zlepšiť tvoj postoj, tvoje zdravie. Ak by bola niektorá technika pre teba nejasná, konzultuj to so mnou.
 6. Strava a pitný režim
  Ak chceš zmeniť svoje telo, nestačí len cvičiť. 
 7. Spánok a relax
  Ak si rád vychutnávaš intenzívne tréningy, potrebuješ si dopriať okrem kvalitného jedla aj spánok a regeneráciu. 

IDEM ROVNO NA VEC!